KAM POČAS VÝMENY PREVODOVÉHO OLEJA

Ružomberok a okolie

 

Mnohí z vás sa nás často pýtate, ako dlho bude výmena oleja v prevodovke trvať a či musíte byť celý čas u nás v servise. Preto sme sa rozhodli zodpovedať vám tieto otázky priamo tu na stránke, aby ste sa vedeli na výmenu lepšie pripraviť, naplánovať si a využiť tento čas efektívne.

Celý proces výmeny oleja v automatickej prevodovke trvá približne 2 hodiny.

Počas tejto doby môžete odísť zo servisu a využiť tento čas inak. Môžete ísť na výlet s rodinou, či priateľmi, dopriať si relax vo welnesse, niečo dobré zajesť, dať si kávu alebo koláč. Je to len na vás.

Stačí, keď nám auto prinesiete a môžete odísť.

Ak si chcete naplánovať celodenný výlet, môžete auto priniesť skôr, než je plánovaná výmena. Napr. ak máte dohodnutý termín o 10:00, ale vy si už v tomto čase chcete vychutnávať oddych v Bešeňovej, auto nám môžete prinesieť o 8:00. My výmenu začneme podľa plánu a dovtedy bude auto u nás na dvore.

výlet v horách s rodinou počas výmeny oleja v automatickej prevodovke

Po ukončení výmeny vám hneď zavoláme, aby ste vedeli, že auto je pripravené a môžete si ho prísť predbrať. Rovnako však platí, že nie je potrebné, aby ste boli v servise prítomný hneď ako je výmena ukončená. To znamená, že ak sme výmenu ukončili o 12:00, auto si môžete bez problémov prebrať o 16:00.

Nebojte sa nič vám neujde. Priebeh výmeny si s vami prejdeme a o všetkom vás budeme informovať, keď prídete do servisu. Náš technik sa vám bude v tomto čase venovať.

Jediné o čo prídete je zdĺhavé a nudné čakanie v servise. 🙂

Ak potrebujete taxík alebo zabezpečiť odvoz, aj s tým vám vieme pomôcť.

Keď už viete, že čakať netreba, naskytá sa otázka kam sa vybrať. Možností je tu hneď niekoľko. Je to len na vás podľa toho, koľko času máte a na čo máte chuť.

 

KÚPANIE TURISTIKA CYKLOTRASY PRÍRODA JASKYNE ATRAKCIE REŠTAURÁCIE KAVIARNE LYŽIARSKE STREDISKÁ FITKO  KINO TRADIČNÉ VÝROBKY

 

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

KÚPANIE

Tatralandia

Tatralandia Tatralandia Tatralandia Tatralandia Tatralandia

Blízko Liptovského Mikuláša sa nachádza najväčší celoročný areál vodnej zábavy, aj s ubytovaním, na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Zábavu a oddych si tu užijú ako rodiny s deťmi, páry, tak aj jednotlivci. Počas letnej sezóny tu nájdete 14 bazénov s morskou, termálnou aj čírou vodou, 26 tobogánov a šmýkačiek, celodenný program pripravený animátormi. Počas celého roka je vám k dispozícií 6 toboganov a 9 bazénov. Relax si môžete užiť vo Wellness Paradis so širokou ponukou sáun, masáží a ďalších procedúr.

Vzdialenosť – 26 minút autom.

Bližšie informácie a cenník

Gino paradise Bešeňová

Bešeňová Bešeňová Bešeňová

V Bešeňovej nájdete areál s vonkajšími bazénmi s čírou aj termálnou vodou, vnútornými bazénmi, welness a spa (kde si môžete vybrať zo širokej ponuky sáun, masáží a ďalších procedúr). K dispozícii máte 8 vonkajších bazénou s geotermálnou vodou s teplotou vody 26-39°C, 3 vonkajšie tobogany, 5 vonkajších bazénov s čírou ohrievanou vodou (počas zimnej sezóny nie sú v prevádzke). Raritou je zlaté kreslo. Ide o unikátne vyhrievané kreslo vyrobené z 24-karátového zlata, ktoré je jediné svojho druhu v Európe. Podobné kreslo vlastnil aj Alexander Veľký.

Vzdialenosť – 12 minút autom.

Bližšie informácie a cenník

POTREBUJETE VYMENIŤ OLEJ V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE?

Zistite o výmene v našom servise viac. Podrobné informácie, cenník, fotky, recenzie.

AquaRelax Dolný Kubín

Aquapark Dolný Kubín Aquapark Dolný Kubín

V Dolnom Kubíne sa nachádza Aquapark, kde si môžete vychutnať oddych v plaveckom bazéne alebo vo vodnom svete s vodnými atrakciami. Dopriať si tu môžete tiež masáž alebo zájsť do fitnes centra.

Vzdialenosť – 24 minút autom.

Viac informácií

Aqua-Vital Park – Lúčky

kúpele Lúčky kúpele Lúčky

V areáli Kúpelov Lúčky nájdete vitálny svet, vonkajšie a vnútorné bazény. Relax si môžete dopriať vo fínskej saune alebo v Jacuzzi pod holým nebom. Vo vonkajšom rekreačnom bazéne môžete využiť atrakcie ako vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky, chrliče vody. Nájdete tu aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36-38°C. Zrelaxovať sa môžete vo vitálnom svete, v ktorom sa nachádza fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, turbo sprcha, sprcha – dážď.

Vzdialenosť – 22 minút autom.

Bližšie informácie a cenník

Termálne kúpalisko Liptovský Ján

kúpalisko Liptovský Ján

V obci Liptovský Ján v pohorí Nízke Tatry nájdete kúpalisko s termálnou vodou. V areáli sa nachádza 50m dlhý plavecký bazén s teplotou vody od 26°C do 28°C, detský bazén, relaxačný – kľudový bazén, bazén s fontánkou. Pre návštevníkov je k dispozícii aj plážový volejbal, minigolf, detské ihrisko.

Vzdialenosť – 28 minút autom.

Viac informácií

Krytá plaváreň Ružomberok

plaváreň Ružomberok

Len pár minút od servisu sa nachádza krytá plaváreň s 25 metrovým plaveckým bazénom.

Cenník a otváracie hodiny

Permon Paradise

Hotel Permon patrí medzi najobľúbenejšie a najväčšie wellness hoteli. Wellness komplex pozostáva z 5 častí – SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS’ Paradise, SPA Paradise, BEAUTY Paradise. V AQUA Paradise nájdete 25 metrový plavecký bazén, relaxačný bazén, 63 metrov dlhý tobogán, širokú šmýkačku, infra saunu, vírivku pre 12 osôb.

Vzdialenosť – 40 minút autom.

Bližšie informácie a cenník

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

TURISTIKA

Ak máte radi výlety do prírody a turistiku, v okolí Ružomberka si prídete na svoje. V prípade, že by vám okolité hory nestačili, Nízke Tatry a Vysoké Tatry sú len na skok.

Zoznam okolitých vrchov

Ak sa chcete vybrať na turistiku, vybrať si môžete z množstva turistických trás. Je len na vás, či sa rozhodnete pre poldenný výlet alebo celodennú túru.

Zoznam turistických trás

CYKLOTRASY

Radšej by ste sa vybrali na výlet na bycikli? Žiadny problém vybrať si môžete z niekoľkých cyklotrás v okolí.

Zoznam cyklotrás

PRÍRODA

Hrabovská dolina

 Hrabovská dolina Hrabovská dolina Hrabovská dolina Hrabovská dolina

Z Hrabovskej doliny sa môžete vydať pešou cestou priamo na Malinô Brdo. Ak si chcete cestu o niečo skrátiť, využiť môžete 8 miestnu kabínkovú lanovku, ktorá premáva v lete aj v zime. Na Hrabove nájdete tiež množstvo atrakcií Tanzániu, Zip line, člnkovanie, aquazorbing, kyslíkovú trasu, náučný chodník.

Tí aktívnejší sa môžu vydať na horskú cykloturistiku. Bycikel si nosiť nemusíte, požičať si ho môžete v miestnej požičovňi byciklov. Pozrite si cyklotrasy tu.

Vzdialenosť – 11 minút autom.

Viac informácií

Malinô Brdo

Malinô Brdo Malinô Brdo Malinô Brdo

Ak chcete navštíviť tento vrch rozprestierajúci sa nad Ružomberkom, auto môžete nechať odparkované v Hrabovskej doline a odtiaľ zvoliť buď kabínkovú lanovku alebo prechádzku pešo. Ak sa predsa len chcete vybrať autom, nezabudnite si na mestskej polícii vybaviť povolenie na vjazd. Cestu dole si môžete spestriť horskými kolobežkami alebo horskými kárami.

Z Malina Brda sa môžete vybrať na horskú turistiku alebo zbehnúť na Vlkolínec.

Bližšie informácie a cenník

ZÍSKAJTE ZĽAVU NA VÝMENU OLEJA V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE

Ušetriť môžete 10 – 15% z ceny.

Vlkolínec

Vlkolínec Vlkolínec Vlkolínec

Neďaleko za Ružomberkom smerom na Banskú Bystricu nájdete tradičnú dedinu so zrubovými drevenými domami, ktorá je ešte stále obývaná. Ide o pamiatku zapísanú v zozname svetového dedičstva UNESCO. Dedinka sa nachádza v pohorí Veľká Fatra a priamo z dediny môžete ďalej podniknúť túru na okolité vrchy, napr. Malinô Brdo.

Autom sa dostanete priamo na parkovisko tesne pod dedinkou.

Cena vstupu: pre dospelých 2€ a deti 1 €.

Vzdialenosť – 20 minút autom.

Bližšie informácie a cenník

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina Čutkovská dolina Čutkovská dolina Čutkovská dolina

V Čutkovskej doline nájdete príjemné prostredie vhodné na prechádzku, ale aj niekoľko atrakcií pre deti. Nachádza sa tu rybník so pstruhmi, salaš s ovečkami, čutkovská priehrada. Deti si na svoje prídu v zábavnom parku Obrovo, či na detských drevených ihriskách, pieskovisku alebo futbalovom ihrisku.

Vzdialenosť – 11 minút autom.

Viac informácií

Demänovská dolina

Demänovská dolina Demänovská dolina Demänovská dolina

Demänovská dolina ponúka niekoľko atrakcií, okrem toho, že tu nájdete jaskyne. Počas letných mesiacov je to skvelé miesto na horskú turistiku. Obľúbenou je trasa z Chopku na Ďumbier. Na Chopok premáva celoročne lanovka. Osviežiť sa môžete v reštaurácii alebo kaviarni, ktoré sa tam nachádzajú.

V období od apríla do októbra si môžete užiť zábavu na bobovej dráhe vo Fun parku Žiarce. Nielen počas leta, ale aj v zime, si môžete otestovať svoje schopnosti a zručnosti v Tarzánii. Ide o lanový park pozostávajúci z rôznych prekážok vybudovaný vo výške približne 4 – 7 km nad zemou. Ak máte radi zvieratká, tak nesmiete vynechať Pony Farmu v Pavčinej Lehote, kde si môžete spolu s deťmi pohladkať, učesať alebo zajazdiť na koňoch a poníkoch. Môžete sa previesť v sedle, koči, výletnom voze a v zime na saniach.

V zimných mesiacoch je najnavštevovanejšou miestna časť Jasná, ktorá ponúka 25 km upravených svahov a zjazdových tratí, ako aj 30 km terénov s možnosťou rekreačného lyžovania.

Vzdialenosť – 30 minút autom.

Viac informácií

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád Lúčanský vodopád

Ide o národnú prírodnú pamiatku. 13 metrový kaskádovitý vodopád, ktorý leží uprostred dediny.

Vzdialenosť – 17 minút autom.

Viac informácií

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

Korytnica

Za Ružomberkom v smere na Banskú Bystricu sa nachádza Korytnica. Vydať sa sem môžete autom alebo po cyklotrase.  Dopriať si tu môžete prrechádzku alebo načapovať minerálnu vodu z liečivého prameňa Vojtech, či Antonín.

Vzdialenosť – 34 minút autom.

Viac informácií

Prírodné pramene

V okolí Ružomberka nájdete viaceré prírodné pramene, z ktorých si môžete doniesť domov minerálnu vodu domov. Zoznam prameňov nájdete TU.

JASKYNE

Ak ste aspoň raz v živote nenavštívili jednu z týchto jaskýň, je najvyšší čas to napraviť.

Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa Demänovská ľadová jaskyňa Demänovská ľadová jaskyňa

Táto jaskyňa je výnimočná výskytom trvalej ľadovej výplne, bizarnými a mohutnými tvarmi podzemných priestorov. Dĺžka prehliadky trvá približne 45 min. Ak sa sem však vyberiete, nezabudnite si so sebou zobrať teplé oblečenie, pretože priemerná teplota sa tu pohybuje medzi 0,4 – 3 °C. Cena vstupu pre dospelých je 8 €.

Vzdialenosť – 30 minút autom.

Viac informácií

Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody Demänovská jaskyňa slobody Demänovská jaskyňa slobody

Táto jaskyňa sa nachádza hneď vedľa Demänovskej ľadovej jaskyne. Tu si môžete vybrať medzi dlhým okruhom (trvanie 100 min., cena 15 €) a tradičným okruhom (trvanie 60 min., 8 €). Teplota je tu o niečo príjemnejšia než v Demänovskej ľadovej jaskyni. Pohybuje sa medzi 6,1 – 7 °C.

Vzdialenosť – 30 minút autom.

Viac informácií

POTREBUJETE VYMENIŤ OLEJ V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE?

Zistite o výmene v našom servise viac. Podrobné informácie, cenník, fotky, recenzie.

Stanišovská jaskyňa

Táto jaskyňa sa nachádza o niečo ďalej. Avšak rozhodne stojí za to, aby ste ju navštívili. Vstupy do jaskyne sú každú hodinu. Vďaka čelovej lampe, ktorú dostane pri vstupe do jaskyne, sa budete aspoň trochu cítiť ako „pravý“ jaskyniari. Cena vstupu pre dospelú osobu je 6 €.

Vzdialenosť – 36 minút autom.

Viac informácií

Važecká jaskyňa

Važecká jaskyňa Važecká jaskyňa

Važecká jaskyňa patrí medzi tie kratšie, avšak rovnako stojí za videnie. Známa je vďaka bohatej kvaplovej výzdobe, nálezmi kostí jaskynných medveďov a vzácnou jaskynnou faunou. Okruh trvá asi 25 minút a teplota v jaskyni je 6,5 – 7,1°C. Cena vstupu pre dospelú osobu je 5 €.

Vzdialenosť – 43 minút autom.

Viac informácií

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

ATRAKCIE

Babyland – Villa Betula

Babyland - villa Betula babyland - Villa Betula Babyland - Villa Betula

Deti si prídu na svoje v najväčšom a najlepšie vybavenom detskom ihrisku na Liptove. Nájdete tu niekoľkohektárovú lúkú pod lesom plnú preliezačiek a aktivít, zvieraciu farmu, ale aj obrovskú zastrešenú detskú zábavnú halu. Tím vyškolených animátoriek pre deti pripravujú pohybové aktivity a súťaže. Rodičia si môžu vychutnať chvíle v reštaurácii alebo kaviarni.

Vzdialenosť – 22 minúty autom.

Viac informácií a cenník

Bowling

penzión Gejdák - bowling penzión Gejdák

Ak máte radi tento druh zábavy na penzióne Gejdák si počas čakanie prídete na svoje. Nájdete tu dve dráhy, príjemné prostredie a k tomu ešte možnosť sa dobre najesť. To všetko na jednom mieste. Ak by vás náhodou bowling omrzel, zahrať si môžete biliard, šípky alebo stolný futbal. Ako bonus je tu krásny výhľad na panorámu mesta Ružomberok. Ak ste s deťmi poteší vás dobre vybavené detské ihrisko.

Vzdialenosť – 4 minúty autom.

Viac informácií

Oravský hrad

Oravský hrad Oravský hrad

Nad obcou Oravský Podzámok sa už od 13. stor. týči Oravský hrad. Patrí medzi najznámejšie a zároveň najkrajšie hrady na Slovensku. Ide o veľmi zachovalý hrad, ktorý dýcha históriou a rozhodne ho musíte aspoň raz za život navštíviť. Na prehliadku hradu si vyčleňte približne dve hodiny. Vstupy sú len s lektorom a sú organizované približne každú pol hodinu.

Vzdialenosť – 35 minút autom.

Viac informácií

Paintball

Ak máte chuť na trochu adrenalínu, paintball je vhodnou voľbou. Vybrať si môžete z dvoch paintballových ihrísk:

Extreme paintball Ružomberok – viac infromácií nájdete TU.

Adrenalín Centrum – v tomto centre v Liptovskom Mikuláši sa nachádza ihrisko s rozlohou viac ako 1500 m², na ktorých sa rozprestiera 30 samostatných drevených prekážok. Viac informácií nájdete TU.

Let vo vzdušnom tuneli

V blízkosti Tatralandie sa nachádza jediný veterný tunel na Slovensku. V presklenej letovej komore si môžete vyskúšať aký je to pocit lietať. Nadnášať vás bude vzduch, ktorý tu prúdi rýchlosťou 270 km/hod.

Vzdialenosť – 24 minút autom.

Viac informácií

ZÍSKAJTE ZĽAVU NA VÝMENU OLEJA V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE

Ušetriť môžete 10 – 15% z ceny.

Heliport Liptov

Ak máte chuť vyskúšať niečo netradičné, skvelou voľbou je vyhliadkový let vo vrtuľníku ponad Liptov a Tatry. Let jedným vrtuľníkom si môžu vychutnať 3 pasažieri. Heliport Liptov sa nachádza v blízkosti Liptovského Mikuláša.

Vzdialenosť – 31 minút autom.

Viac informácií

Motokáry

Ak si chcete na chvíľu vyskúšať jazdu na inom „fáre“, vybrať si môžete hneď z dvoch motokárových hál.

Monaco Grand Prix – Motokárová hala – nachádzajúca sa v Závažnej porube. V ponuke majú motokáry pre dospelých, ale aj pre deti od 135 cm. Dráha je dlhá 420 metrov s prevýšením 2,3 metra. Vzdialenosť – 25 minút autom. Viac infromácií nájdete TU.

Kart centrum Liptovhala sa nachádza v Liptovskom Mikuláši. Na výber majú motokáry s objemom motora 160 ccm a 270 ccm. V ich ponuke nájdete motokáry pre dospelých, ale aj deti. Vzdialenosť – 20 minút autom. Viac infromácií nájdete TU.

Na háku – rybareň

rybáreň Na háku rybáreň Na háku

V Liptovskej Sielnici je počas letných mesiacov otvorený areál, v ktorom si môžete pochutnať na pečenej rybe, či nachytať si ryby sami. Radi vám tu zapožičajú vybavenie potrebné na rybolov. Ulovenú rybu vám pripravia priamo v rybárni alebo si svoj úlovok môžete odniesť domov.

Vzdialenosť – 22 minút autom.

Viac informácií

Mincovňa

Ak hľadáte netradičné miesto na výlet, mincovňa Pod vežami je skvelou voľbou. Prežijete tu príbeh života mince od jej začiatkov v zemských hlbinách až po skutočnú dražbu.

Vzdialenosť – 26 minút autom.

Viac informácií

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

REŠTAURÁCIE

Vila Fénix

Vila Fénix Vila Fénix Vila Fénix Vila Fénix

Vila Fénix sa nachádza v príjemnom prostredí prírody, len niekoľko minút za mestom. Dostanete sa sem autom alebo si môžete dopriať prechádzku. Nájdete tu reštauráciu, kaviareň a  v prípade potreby aj ubytovanie.

Vzdialenosť – 4 minúty autom.

Viac informácií

La Famiglia

reštaurácia La famiglia reštaurácia La famiglia reštaurácia La famiglia

V ponuke tejto rešturácie nájdete cestoviny, pizzu zo špaldovej múky, šaláty, mäsové jedlá, či dokonca burger.

Vzdialenosť – 4 minúty autom.

Viac informácií

Biely dom

Biely dom Biely dom Biely dom Biely dom Biely dom

Penzión Biely dom sa nachádza hneď pri hlavnej ceste smerom na Banskú Bystricu. V ponuke reštaurácie nájdete tradičné slovenské jedlá, grilované špeciality aj jedlá z baraniny. V prípade potreby môžete využiť aj ich ubytovacie služby.

Vzdialenosť – 1 minúta autom.

Viac informácií

Koloseum

Ak máte radi mexickú kuchyňu, tu si prídete na svoje. Pre tých ktorí nemajú chuť na nič mexické, v ponuke nájdu aj pizzu alebo ich špecialitu, ktorou sú marinované kuracie krídla.

Vzdialenosť – do centra sa dostane za 6 minút autom.

Viac informácií

U Taliana

Reštaurácia sa nachádza priamo v centre Ružomberka na pešej zóne. Pochutnať si tu môžete na pravej talianskej pizzi alebo skvelých cestovinách. V ponuke majú aj šaláty, či dezerty. Pizzu a cestoviny vám pripravia aj v bezlepkovej variante. Ponúkajú aj donášku.

Vzdialenosť – do centra sa dostane za 6 minút autom.

Viac informácií

POTREBUJETE VYMENIŤ OLEJ V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE?

Zistite o výmene v našom servise viac. Podrobné informácie, cenník, fotky, recenzie.

Camino

Za Ružomberkom smerom na Žilinu sa nachádza vynikajúca reštaurácia, kde si môžete pochutnať na cestovinách (ktoré si pripravujú sami), rizote, steaku, rybe, šaláte alebo pizzi. Cestoviny a pizzu vám pripravia aj v bezlepkovej variante. V ponuke majú aj rôzne sezónne špeciality.

Vzdialenosť – 10 minút autom.

Viac informácií

Penzión Gejdák

Pochutnať si tu môžete na tradičných jedlách zo slovenskej kuchyne, ale ja na špecialitách z kravského alebo ovčieho mlieka. V lete na vás čaká terasa s nádherným výhľadom na Liptov a Vysoké Tatry. Deti určite poteší dobre vybavené detské ihrisko s hojdačkami, pieskoviskom, šmýkačkami. K dispozícii tu aj zastrešená altánok na grilovanie a opekanie.

Vzdialenosť – 4 minút autom.

Viac informácií

Café Efekt

Objednať si tu môžete pizzu, cestoviny, šalát, jedlá z hovädziny, bravčoviny či kuraciny, bezmäsité jedlá, aj ryby. Jedlá z ponuky vám aj dovezú. Zájsť sem môžete aj na kávu, pivo či dezert.

Vzdialenosť – 10 minút autom.

Viac informácií

Koliba u dobrého pastiera

Koliba u dobrého pastiera Koliba u dobrého pastiera Koliba u dobrého pastiera Koliba u dobrého pastiera

V čutkovskej doline nájdete miesto, kde si môžete pochutnať na tradičnom jedle z domácej liptovskej kuchyne. V prípade záujmu sa tu môžete aj ubytovať.

Vzdialenosť – 10 minút autom.

Viac informácií

Salaš krajinka

salaš Krajinka salaš Krajinka salaš Krajinka

Za Ružomberkom smerom na Žilinu sa nachádza salaš, kde si môžete pochutnať na tradičnej slovenskej kuchyni. Okrem dobrého jedla na vás čaká aj široký výber mliečnych a pekárenských výrobkov vyrábaných priamo na salaši.

Vzdialenosť – 14 minút autom.

Viac informácií

Kozí Vŕšok

V ponuke tu nájdete pirohy, bryndzové halušky, kačacie stehno, šalát s kozím syrom a ďalšie tradičné slovenské jedlá. Okrem reštaurácie, sa tu nachádza aj výrobňa syrov. Domov si tak môžete odniesť zrejúce syry, čerstvé syry, mlieko, jogurty alebo iné mliečne výrobky. V areáli je aj detské ihrisko, čerpacia stanica a predajňa U Ňaňa, v ktorej nájdete tradičné mäsové a pekárské výrobky.

Vzdialenosť – 14 minút autom.

Viac informácií

Koliba Bodega

koliba Bodega koliba Bodega koliba Bodega

Za Ružomberkom smerom na Banskú Bystricu nájdete príjemnú kolibu. Nachádza sa na cyklotrase vedúcej z Ružomberka na Korytnicu a je to ideálna voľba na osvieženie, ak sa chcete po ceste osviežiť. Pochutnáte si tu na tradičných slovenských, ako aj liptovských špecialitách. V prípade potreby sa tu môžete aj ubytovať.

Vzdialenosť – 12 minút autom.

Viac informácií

Grand Castle v Liptovskom Hrádku

reštaurácia Grand castle reštaurácia Grand castle

Ak máte chuť na niečo nezvyčajné, môžete navštíviť reštauráciu, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch kaštieľa. Pochutnať si tu môžete na dobrom steaku, rybe, cestovinách, rizote alebo ďalších špecialitách.

Vzdialenosť – 28 minút autom.

Viac informácií

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

KAVIARNE

Zatiaľ čo sa mi postaráme o Vaše auto, vy si môžete vychutnať dobrú kávu alebo si dopriať chutný koláč. Priamo v centre sa nachádza pár kaviarní, ktoré môžete navštíviť.

Cukráreň v Kauflande

Len dve minúty od nášho servisu je Kaufland. V priestoroch Kauflandu sa nachádza okrem iného aj malá cukráreň, v ktorej si môže dať kávu alebo koláč.

Vila Fénix

Vila Fénix Vila Fénix Vila Fénix

Okrem reštaurácie a ubytovania nájdete v priestoroch Vili Fénix aj kaviareň.

Vzdialenosť – 4 minúty autom.

Viac informácií

Cafe Central

kaviareň Central

Spravia vám tu slovenskú kávu značky Coffein. Okrem klasického mlieka majú v ponuke aj sójové. Ak máte chuť na niečo zdravšie, vybrať si môžete smoothie. Pre tých čo chcú niečo pod zub, majú vždy čerstvé koláče, niektoré aj v bezlepkovej, či Raw variante.

Vzdialenosť – do centra sa dostane za 6 minút autom.

Viac informácií o nájdete na ich FB.

Café Kultúra

Kávu si tiež môžete dopriať v kaviarni nachádzajúcej sa v budove hotela Kultúra.

Vzdialenosť – do centra sa dostane za 6 minút autom.

Viac informácií o nájdete na ich FB.

Chocolaterie Passé

Tu si nielen vychutnáte kávu, ale vybrať si môžete zo širokej ponuky koláčov a ručne vyrábaných praliniek, ktoré vyrábajú priamo tam. S radosťou pralinky zabalia so sebou.

Vzdialenosť – do centra sa dostane za 6 minút autom.

Viac informácií o nájdete na ich FB.

ZÍSKAJTE ZĽAVU NA VÝMENU OLEJA V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE

Ušetriť môžete 10 – 15% z ceny.

People Lounge

Vybrať si tu môžete z rôznych druhov káv, limonád, či miešaných nápojov.

Vzdialenosť – do centra sa dostane za 6 minút autom.

Viac informácií o nájdete na ich FB.

R.A.F. Cafe

V tejto kaviarni si okrem kávy môžete pochutnať na koláčoch, pekárenských výrobkoch alebo langoši. Hneď cez cestu sa náchadza park s preliezkami a fontánou, kde sa môžu deti vyblázniť.

Vzdialenosť – do centra sa dostane za 6 minút autom.

Viac informácií

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

LYŽIARSKE STREDISKÁ

Počas lyžiarskej sezóny spojte príjemné s užitočným a zatiaľ, čo my vám vymeníme olej v automatickej prevodovke, vy si môžete užiť príjemný deň na lyžiach v niektorom z okolitých lyžiarskych stredísk. K najobľúbenejším patria:

Malinô Brdo Ružomberok

Z hrabovskej doliny vedie na Malinô Brdo 8-miestna kabínková lanovka. Je tu 7 zjazdových tratí (rôznej obtiažnosti) v celkovej dĺžke 12 km, 1 sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky, 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Najdlhšia zjazdová trať v stredisku meria 3,9 km.

Vzdialenosť – 14 minút autom do Hrabovskej doliny

Viac informácií

Jasná

Najväčšie a najmodernejšie stredisko na Slovensku. Nájdete tu 28 zjazdových tratí (rôznej obtiažnosti) v celkovej dĺžke 45 km, 3 kabínkové a 6 sedačkových lanoviek, 16 vlekov.

Vzdialenosť – 35 minút autom.

Viac informácií

Kubínska Hoľa

V tomto stredisku nájdete zjazdovky v celkovej dĺžke 14 km, 9 zjazdových tratí, 8 vlekov, 2 sedačkové lanovky a 10 km bežeckých tratí.

Vzdialenosť – 36 minút autom.

Viac informácií

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

FITKO

Valibuk

Hneď vedľa nás, čo by ste kameňom dohodili sa nachádza fitku Valibuk. Presne na Bystrickej ceste 45. Za dve hodinky, kým vám vymeníme olej v prevodovke si stihnete dať riadne “dotela”. Takže už sa nemôžete vyhovárať, že dnes cvičenie nestíhate, lebo ste boli meniť olej.

Viac informácií

Ak nemáte práve náladu na výlet. Môžete si čakanie skrátiť návštevou fitka a urobiť tak niečo prospešné pre svoje zdravie. Vybrať si môžete z dvoch fitness centier v Ružomberku.

EasyGym 

Najväčšie fitness centrum v Ružomberku, v ktorom nájde široký výber tých najmodernejších strojov. Cena jednorazového vstupu je 2,70 €.

Viac informácií

AP Gym

V tomto fitness centre okrem profesionálnych strojov nájdete aj vírivku, saunu a dopriať si môžete aj masáž. Viac informácií o nájdete na ich FB.

KINO

Ak nemáte chuť na žiadne výlety, ani adrenalínové zážitky, počas výmeny oleja v automatickej prevodovke si stihnete kľudne zájsť na film do kina. Možnosti máte hneď tri:

Kino RužomberokKino sa nachádza priamo v centre Ružomberka v budove hotela Kultúra. Premietanie tu však nezačína skôr než o 17:00, takže sem si môžete zájsť jedine v prípade neskoršej podvečernej návštevy nášho autoservisu. Program kina

Golden Apple Cinema – 3D multikino Liptovský Mikuláš – Kino sa nachádza z obchodno zábavnom centre RGB Liptov. Počas pracovných dní premietanie začína o 15:00, cez víkend už v dopoludňajších hodinách. Ako už názov nasvedčuje, v ponuke nájdete aj filmy v 3D. Program kina

Kino Nicolaus – Kino sa nachádza v Dome Kultúry v Liptovskom Mikuláši. Rovnako ako v Ružomberskom kine, aj tu sa načína premietať až v neskorších poobedných hodináach. Program kina

TRADIČNÉ VÝROBKY

Liptov je okrem svojej krásnej prírode známy aj kuchyňou. Nájsť tu môžete množstvo kolíb, kde si môžete pochutnať na tradičných slovenských špecialitách. Nezaostáva ani výroba tradičných výrobkov z mäsa (domáce klobásy, slanina, droby, jaternice, kvalitné mäso) alebo z mlieka (korbáčiky, nite, rôzne druhy syrov, čerstvé mlieko). Okrem nižšie zmienených miest, nájdete mnoho ďalších, kde môžete takéto výrobky nakúpiť.

Judita Remeňová – výroba syrových produktov

Ide o tradičnú výrobňu syrov, syrových a mliečnych výrobkov. Výrobky sú vyrábané z čerstvého mlieka dovezeného z priľahnej obce Ludrová. V ponuke tu majú syrové nite, korbáčiky, parenice, hrudkové syry, parené syty, bochníky, bryndzu, maslo – tradičné, aj ghee, čerstvé mlieko, jogurtové mlieko (čisté, aj ochutené), aj plnotučné zakysané mlieko, tvaroh. Tieto výrobky neobsahujú žiadne konzervačné látky, sú plnotučné a vyznačujú sa vysokým obsahom minerálnych látok. Všetky údené výrobky sú údené na bukovom dreve.

Vzdialenosť – 4 minúty autom.

Viac informácií

Kozí Vŕšok

V areáli reštaurácie Kozí Vŕšok nájdete aj predajňu syrov. Ich čerstvosť je zaručená, keďže priamo tu sa nachádza aj ich výrobňa. Vybrať si môžete zo syrov vyrábaných z kravského, kozieho alebo ovčieho mlieka. V ponuke majú syry ochutené, či neochutené, čerstvé, ale aj zrejúce (1, 3, a 6 mesačné). Ich zrejúce syry si dokonca odniesli medailu zo svetovej súťaže syrov. Ochutnať tak môžete špičku medzi svetovými syrmi. Nájdete tu tiež čerstvé, aj jogutové mlieko, bryndzu, syrové nite, korbáčiky, jogurty (kravské, kozie, ovčie, neochutené, ochutené). V predajni však nakúpite aj mnoho ďalších výrobkov od okolitých výrobcov, ako sú napríklad čaje, cestoviny, korenia a mnoho ďalšieho.

Vzdialenosť – 14 minút autom.

Viac informácií

U Ňaňa

V areáli Kozieho Vŕška nájdete tiež pekáreň a mäsovýrobu U Ňaňa. V ponuke majú pekárenské a mäsové výrobky, aj ďalší doplnkový tovar. Vychutnať si môžete čerstvý chleba, sladké, aj slané pečivo. Zakúpiť si môžete čerstvé mäso, klobásy a ďalšie mäsové výrobky. Nájdete tu aj široký výber vín, ovocných štiav, čajov a mnoho ďalšieho.

Vzdialenosť – 14 minút autom.

Viac informácií

Salaš Krajinka

Okrem reštaurácie tu nájdete aj obchod s tradičnými mliečnymi výrobkami – syry, nite, korbáčiky, parenice, oštiepky, maslo, bryndza, žinčica. Všetko od chovu oviec, dojenia a výroby prebieha priamo na salaši. Zakúpiť si môžete aj pekárenské výrobky – zemiakový chlieb, sladké pečivo, pagáče. Ako aj kvalitný med.

Vzdialenosť – 14 minút autom.

Viac informácií

POTREBUJETE VYMENIŤ OLEJ V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE?

Zistite o výmene v našom servise viac. Podrobné informácie, cenník, fotky, recenzie.

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom

Máte akékoľvek otázky týkajúce sa návštevy nášho servisu? Pýtajte sa. Radi vám ich zodpovieme.

alebo vyplňte kontaktný formulár

 

Váš email a meno potrebujeme, aby sme vás mohli spätne kontaktovať a poskytnúť vám odpovede na vaše otázky a dopyty. Viac o tom ako nakladáme s vašimi osobnými údajmi sa dozviete v Zásadách spracúvania osobných údajov.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Vaša správa